Nasıl Yapabilirim?

1- Çalışmanızın taslak planının son halini tasarladıktan sonra Araştırma menüsü üzerinden Araştırma Hazırlık bağlantısına tıklayınız2- Araştırmanızın adını yazacağınız bir pencere açılacaktır.

3- Araştırma Adı (Ana Konu) kutucuğuna bir isim yazdıktan sonra onay tuşuna işaret koyup tamam tuşuna basınız. Bu şekilde araştırmanıza bir isim vermiş oldunuz.

Dikkat: Bu işlemden sonra oluşturmuş olduğunuz ekranda siyah yazı ile görünen örnekte olduğu gibi bir araştırmanız oldu. Artık çalışmaya başlamak için bu araştırmanızı seçmiş olmanız gerekir. Bunun için yine aynı şekilde araştırma menüsünden Araştırma Seçimi bağlantısına tıklayarak alt başlıkları girmeye başlayabilirsiniz.

4- Oluşturduğumuz araştırmayı seçme işlemini yapalım.

Ekranda görüldüğü şekilde Araştırma Seçimi bağlantısına tıklayınca alttaki ekran gelecektir. Oluşturmuş olduğunuz araştırma ekranda görülecektir. Buradan o an veya daha önce oluşturduğumuz bir araştırmanın üzerine tıklayıp çalışmaya başlayabiliriz.

5- Şimdi tekrar araştırmanın alt dallarını oluşturmaya başlayabiliriz. Tekrar Araştırma Hazırlık menüsünün altındaki Araştırma Hazırlık bağlantısına tıklayabiliriz.

Butonlar ve bağlı işlemleri nelerdir?

Soldan birinci butona tıklandığında karşısındaki başlığın altına alt başlık girebilirsiniz. Soldan ikinci buton eğer bir yanlışlık yapmışsanız bunu düzenleyebilirsiniz. Soldan üçüncü başlık ise silme işlemi yapar.

Dikkat: Silme işlemi yaptığınızda geri dönemezsiniz. Silme işlemi kendisine bağlı tüm alt başlıkların da silinmesine neden olur. Bu nedenle silme işlemini yaparken dikkatli olunuz.

Toplam T�klama: 123754   Aktif Ziyaret�i Say�s�: 1